.YAMAN MENSUCAT.

 

   Kendi sektöründe Türkiye’nin lider üretici ve ihracatçı şirketi olma hedefiyle kurulmuş olan  Yaman Mensucat, 1993 yılından günümüze ticari deneyimi, modern üretim teknikleri, son teknoloji jakarlı dokuma tezgâhları ve güçlü satış ekibiyle bugün döşemlik ve perdelik kumaş sektörünün lider şirketlerinden biri durumundadır.

 

   Yaman Mensucat üretimin her safhasını 5000 m2’lik kapalı alanı kapsayan fabrikasında deneyimli üretim ekibiyle,1.500.000 Mt ve üzeri kumaşı yüksek kalite standartlarında, sınırsız müşteri memnuniyetini gözeterek gerçekleştirmektedir.

 

   JAC COLLECTION Kartela Markasındaki zarif ve beğenilen tasarımlarıyla oluşturduğu kartela  koleksiyonlarına yeni tasarım fikirleriyle oluşturulmuş ürünler ekleyen Yaman Mensucat cesur, yenilikçi ve trendi belirleyen ürün gamıyla sektöre yön vermektedir.

 

   Kaliteyi bir felsefe olarak benimseyen ve bunu tüm çalışanlara ve süreçlere yayan Yaman Mensucat, üretimde toplam kalite yönetimini benimsemiştir. Kurmuş olduğu organizasyonu güçlü bir sinerjiye çeviren Yaman Mensucat, üretken, yenilikçi ve disiplinli bir yönetim anlayışıyla, uluslararası toplumla uyum içinde sürekli büyümeyi ilke edinmiştir.

 

    Yaman Mensucat vizyonu denemeye, sürekli öğrenmeye, yenilikçiliğe, üretkenliğe, takım çalışmasına, karşılıklı saygı ve güvene önem veren şirket kültürünü oluşturmak, bu kültürü etkin şekilde yönetmektir.

 

   Yaman Mensucat, kaliteli ürünleri ve güler yüzlü personeliyle en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.